Kuršėnų Daugėlių progimnazija

A+ A A-

Etikos pamoka–susitikimas „Gyvenimo scenarijų kuriame patys“

Aštunta klasė, gegužės mėnuo, savęs paieškos, nerimas dėl artimiausios ateities... Kur būsiu kitais metais? Kaip seksis? Kaip pavyks parodyti savo žinias ar gabumus kitoje mokykloje? Lūkesčių daug, klausimų taip pat... Ketvirtadienį Daugėlių progimnazijos aštuntokų etikos pamoka prasidėjo netikėtai – „inkognito“ prisijungė svečias. Aštuntokai turėjo atspėti, kas slepiasi po išgalvotu vardu, kas galėtų per savo asmenines patirtis geriausiai atsakyti į visus nerimą keliančius klausimus. Svečias labai greitai buvo „identifikuotas“ ir su puikia emocija pasitiktas. Gimnazistė, buvusi mūsų mokyklos mokinė, mokinių tarybos pirmininkė, draugė ir mentorė Ema Stonytė!

Ema labai paprastai ir pozityviai papasakojo apie savo („naujokės“) patirtis gimnazijoje, atsakė į visus klausimus, nuramino ir padrąsino. „Kiekvienas atrasit save, svarbiausia drąsiai parodykit, kur esate stiprūs. Mokytojai tikrai pastebės jūsų pastangas ir padės tobulėti.“

Ačiū tau, Ema♥ Kuo didžiausios sėkmės kuriant savo gyvenimo scenarijų!

  • 3
  • ema
  • pamoka-susitikimas

Nuorodos

                                                patyciu-dezute-logoPATYČIŲ DĖŽUTĖ   
                                                                   
  
                               
               

                  TĖVŲ LINIJA                 VAIKŲ LINIJA                 JAUNIMO LINIJA

     
                                                     www.tinklas.lt
       
 
       

MOKYKLOS LOGOTIPAS

ELEKTRONINIS DIENYNAS


MUS REMIA

          

Kontaktai

mokykla2014

Daugėlių g. 86,  81119 Kuršėnai Šiaulių r. sav.
Kodas  190057219
El. paštas   Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Mob. 8 620 91 223 

Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla. Visos teisės saugomos.
Stilius: The World News II, GavickPro. Varikliukas: Joomla.
UK Bokmakers ArtBetting.net - Bookmakers reviws.
Read more for Ladbrokes the UK bookmakerLadbrokes Registration - full information
Bokmaker Number 1 in uk William Hill Registration WH