Kuršėnų Daugėlių progimnazija

A+ A A-

Etikos pamoka–susitikimas „Gyvenimo scenarijų kuriame patys“

Aštunta klasė, gegužės mėnuo, savęs paieškos, nerimas dėl artimiausios ateities... Kur būsiu kitais metais? Kaip seksis? Kaip pavyks parodyti savo žinias ar gabumus kitoje mokykloje? Lūkesčių daug, klausimų taip pat... Ketvirtadienį Daugėlių progimnazijos aštuntokų etikos pamoka prasidėjo netikėtai – „inkognito“ prisijungė svečias. Aštuntokai turėjo atspėti, kas slepiasi po išgalvotu vardu, kas galėtų per savo asmenines patirtis geriausiai atsakyti į visus nerimą keliančius klausimus. Svečias labai greitai buvo „identifikuotas“ ir su puikia emocija pasitiktas. Gimnazistė, buvusi mūsų mokyklos mokinė, mokinių tarybos pirmininkė, draugė ir mentorė Ema Stonytė!

Ema labai paprastai ir pozityviai papasakojo apie savo („naujokės“) patirtis gimnazijoje, atsakė į visus klausimus, nuramino ir padrąsino. „Kiekvienas atrasit save, svarbiausia drąsiai parodykit, kur esate stiprūs. Mokytojai tikrai pastebės jūsų pastangas ir padės tobulėti.“

Ačiū tau, Ema♥ Kuo didžiausios sėkmės kuriant savo gyvenimo scenarijų!

  • 3
  • ema
  • pamoka-susitikimas

Nuorodos

 SveikaMokykla-baneris  Patyciu-dezute-baneris   draugiškas internetas

 

VaikuLinija

 

 TevuLinija

 

atsisiųsti (1)

 

ŠMSM

 

NSA

 

Elvartai

mobilizacijaMokykla

VIP logo  
 
                                                              Bendraukime
                                                                fb
       
 
 
       

MOKYKLOS LOGOTIPAS

logotipas

1,2 % paramos gavėjo kodas 190057219

ELEKTRONINIS DIENYNAS

new-logo

MUS REMIA

          

Kontaktai

mokykla2014

Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių progimnazija

 

Biudžetinė įstaiga

Duomenys kaupiami ir saugomi

Juridinių asmenų registre

Įstaigos kodas 190057219

 

Kontaktai

Daugėlių g. 86, LT-81119 Kuršėnai,

Šiaulių r. sav.

Mob. 8 620 91 223

El. paštas Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

 

Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla. Visos teisės saugomos.
Stilius: The World News II, GavickPro. Varikliukas: Joomla.
UK Bokmakers ArtBetting.net - Bookmakers reviws.
Read more for Ladbrokes the UK bookmakerLadbrokes Registration - full information
Bokmaker Number 1 in uk William Hill Registration WH