XX-asis Nacionalinis mokinių Česlovo Kudabos geografijos konkursas

2021 m. kovo 27 d. Vilniaus universitete nuotoliniu būdu vyko XX-asis Nacionalinis mokinių Česlovo Kudabos geografijos konkursas. Jame dalyvavo 1216 mokiniai iš 331 mokyklos.

Mokinius ir mokytojus sveikino Vilniaus universiteto rektorius prof. dr. Rimvydas Petrauskas, Chemijos ir geomokslų fakulteto Geomokslų instituto direktorius prof. dr. Egidijus Rimkus, Konkurso organizacinio komiteto pirmininkas dr. Virginijus Gerulaitis. Jį organizavo Vilniaus geografijos mokytojų organizacinis komitetas, Vilniaus universiteto Geomokslų institutas ir Lietuvos geografų draugija.

Mūsų mokyklai atstovavo patys šauniausi geografijos žinovai – tai Samanta Pilvelytė, 8 kl. ir Dovydas Ščiupokas, 7a kl. Ilgai laukėme rezultatų... Samanta ir Dovydas nepateko į savo amžiaus pirmųjų vietų 10-tuką, tačiau įgijo neįkainojamą patirtį.

Aštuntokė konkursą prisiminė su pakilia nuotaika: „Konkursas tikrai nebuvo vienas iš lengviausių, bet klausimai tikrai buvo įdomūs. Džiugu, kad organizatoriai mielai bendravo, jeigu kildavo kokių klausimų ar problemų.“

Dovydo nuomone, „Česlovo Kudabos geografijos konkursas buvo nemenkas iššūkis. Jis buvo gana sunkus, sudėtingiausias buvo kryžiažodis, kuris pareikalavo nemažai žinių ir laiko. Nelengvi buvo ir atviri klausimai, o laikas limituotas, reikėjo greitai mąstyti ir rašyti atsakymus, nes atgal nebuvo galima grįžti .“

• Dovydas
  • Samanta

O mes sveikiname dalyvius už ryžtą, garbingai atstovaujant mokyklą!

P.S. Gegužės 27 d. gauti 7 ir 8 klasių konkurso rezultatų protokolai. Žiūr. ČIA.

Geografijos mokytoja Audronė Sirvydienė

Mob. 8 620 91 223