Kuršėnų Daugėlių progimnazija

A+ A A-

XX-asis Nacionalinis mokinių Česlovo Kudabos geografijos konkursas

2021 m. kovo 27 d. Vilniaus universitete nuotoliniu būdu vyko XX-asis Nacionalinis mokinių Česlovo Kudabos geografijos konkursas. Jame dalyvavo 1216 mokiniai iš 331 mokyklos.

Mokinius ir mokytojus sveikino Vilniaus universiteto rektorius prof. dr. Rimvydas Petrauskas, Chemijos ir geomokslų fakulteto Geomokslų instituto direktorius prof. dr. Egidijus Rimkus, Konkurso organizacinio komiteto pirmininkas dr. Virginijus Gerulaitis. Jį organizavo Vilniaus geografijos mokytojų organizacinis komitetas, Vilniaus universiteto Geomokslų institutas ir Lietuvos geografų draugija.

Mūsų mokyklai atstovavo patys šauniausi geografijos žinovai – tai Samanta Pilvelytė, 8 kl. ir Dovydas Ščiupokas, 7a kl. Ilgai laukėme rezultatų... Samanta ir Dovydas nepateko į savo amžiaus pirmųjų vietų 10-tuką, tačiau įgijo neįkainojamą patirtį.

Aštuntokė konkursą prisiminė su pakilia nuotaika: „Konkursas tikrai nebuvo vienas iš lengviausių, bet klausimai tikrai buvo įdomūs. Džiugu, kad organizatoriai mielai bendravo, jeigu kildavo kokių klausimų ar problemų.“

Dovydo nuomone, „Česlovo Kudabos geografijos konkursas buvo nemenkas iššūkis. Jis buvo gana sunkus, sudėtingiausias buvo kryžiažodis, kuris pareikalavo nemažai žinių ir laiko. Nelengvi buvo ir atviri klausimai, o laikas limituotas, reikėjo greitai mąstyti ir rašyti atsakymus, nes atgal nebuvo galima grįžti .“

  • Dovydas
  • Samanta

O mes sveikiname dalyvius už ryžtą, garbingai atstovaujant mokyklą!

P.S. Gegužės 27 d. gauti 7 ir 8 klasių konkurso rezultatų protokolai. Žiūr. ČIA.

Geografijos mokytoja Audronė Sirvydienė

Nuorodos

 SveikaMokykla-baneris  Patyciu-dezute-baneris   draugiškas internetas

 

VaikuLinija

 

 TevuLinija

 

atsisiųsti (1)

 

ŠMSM

 

NSA

 

Elvartai

mobilizacijaMokykla

VIP logo  
 
                                                              Bendraukime
                                                                fb
       
 
 
       

MOKYKLOS LOGOTIPAS

PRG logo 80 1 (1)

1,2 % paramos gavėjo kodas 190057219

ELEKTRONINIS DIENYNAS

new-logo

BIBLIOTEKA

imob-1-biblioteka

MUS REMIA

          

Kontaktai

mokykla2014

Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių progimnazija

 

Biudžetinė įstaiga

Duomenys kaupiami ir saugomi

Juridinių asmenų registre

Įstaigos kodas 190057219

 

Kontaktai

Daugėlių g. 86, LT-81119 Kuršėnai,

Šiaulių r. sav.

Mob. 8 620 91 223

El. paštas Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

 

Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla. Visos teisės saugomos.
Stilius: The World News II, GavickPro. Varikliukas: Joomla.
UK Bokmakers ArtBetting.net - Bookmakers reviws.
Read more for Ladbrokes the UK bookmakerLadbrokes Registration - full information
Bokmaker Number 1 in uk William Hill Registration WH