Kuršėnų Daugėlių progimnazija

A+ A A-

XX-asis Nacionalinis mokinių Česlovo Kudabos geografijos konkursas

2021 m. kovo 27 d. Vilniaus universitete nuotoliniu būdu vyko XX-asis Nacionalinis mokinių Česlovo Kudabos geografijos konkursas. Jame dalyvavo 1216 mokiniai iš 331 mokyklos.

Mokinius ir mokytojus sveikino Vilniaus universiteto rektorius prof. dr. Rimvydas Petrauskas, Chemijos ir geomokslų fakulteto Geomokslų instituto direktorius prof. dr. Egidijus Rimkus, Konkurso organizacinio komiteto pirmininkas dr. Virginijus Gerulaitis. Jį organizavo Vilniaus geografijos mokytojų organizacinis komitetas, Vilniaus universiteto Geomokslų institutas ir Lietuvos geografų draugija.

Mūsų mokyklai atstovavo patys šauniausi geografijos žinovai – tai Samanta Pilvelytė, 8 kl. ir Dovydas Ščiupokas, 7a kl. Ilgai laukėme rezultatų... Samanta ir Dovydas nepateko į savo amžiaus pirmųjų vietų 10-tuką, tačiau įgijo neįkainojamą patirtį.

Aštuntokė konkursą prisiminė su pakilia nuotaika: „Konkursas tikrai nebuvo vienas iš lengviausių, bet klausimai tikrai buvo įdomūs. Džiugu, kad organizatoriai mielai bendravo, jeigu kildavo kokių klausimų ar problemų.“

Dovydo nuomone, „Česlovo Kudabos geografijos konkursas buvo nemenkas iššūkis. Jis buvo gana sunkus, sudėtingiausias buvo kryžiažodis, kuris pareikalavo nemažai žinių ir laiko. Nelengvi buvo ir atviri klausimai, o laikas limituotas, reikėjo greitai mąstyti ir rašyti atsakymus, nes atgal nebuvo galima grįžti .“

  • Dovydas
  • Samanta

O mes sveikiname dalyvius už ryžtą, garbingai atstovaujant mokyklą!

P.S. Gegužės 27 d. gauti 7 ir 8 klasių konkurso rezultatų protokolai. Žiūr. ČIA.

Geografijos mokytoja Audronė Sirvydienė

Nuorodos

                                                patyciu-dezute-logoPATYČIŲ DĖŽUTĖ   
                                                                   
  
                               
               

                  TĖVŲ LINIJA                 VAIKŲ LINIJA                 JAUNIMO LINIJA

     
                                                     www.tinklas.lt
       
 
       

MOKYKLOS LOGOTIPAS

ELEKTRONINIS DIENYNAS


MUS REMIA

          

Kontaktai

mokykla2014

Daugėlių g. 86,  81119 Kuršėnai Šiaulių r. sav.
Kodas  190057219
El. paštas   Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Mob. 8 620 91 223 

Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla. Visos teisės saugomos.
Stilius: The World News II, GavickPro. Varikliukas: Joomla.
UK Bokmakers ArtBetting.net - Bookmakers reviws.
Read more for Ladbrokes the UK bookmakerLadbrokes Registration - full information
Bokmaker Number 1 in uk William Hill Registration WH