Etikos pamoka-susitikimas „Savanorystė veža?!“

Šio ketvirtadienio etikos pamokos svečias – bendruomenės svetainės Kuršėnai.lt ir projekto „Kas iš Kuršėnų?!“ koordinatorius, Šiaulių rajono jaunimo reikalų tarybos bei kultūros centro tarybos narys, buvęs mūsų mokyklos mokinys, dabar L. Ivinskio gimnazijos abiturientas, „savanorių-savanoris“ Vismantas Daujotas!

„Savanorystė tikrai augina!“, - pristatydamas savo kelią aštuntokams, patvirtino Vismantas. Jis papasakojo savo savanorystės istoriją, pristatė pačias įvairiausias projektinės veiklos patirtis. Aštuntokai laisvame pokalbyje uždavė klausimus apie savanorystę, apie „mokslus“ ir galimybes parodyti save gimnazijoje. Vismantas draugiškai patarė, paskatino būsimus gimnazistus būti drąsiais, aktyviais, nebijoti siūlyti idėjas, inicijuoti veiklas. „Mokykitės planuoti laiką, drąsiai lipkite iš komforto zonos ir eikite pirmyn! Klauskite mokytojų ir jie visada jums atsakys!

Ir, žinoma, savanoriaukite, nes savanorystė veža – be jokių klaustukų!

Mokytoja Daiva Daujotienė

Mob. 8 620 91 223