Kuršėnų Daugėlių progimnazija

A+ A A-

Etikos pamoka-susitikimas „Savanorystė veža?!“

Šio ketvirtadienio etikos pamokos svečias – bendruomenės svetainės Kuršėnai.lt ir projekto „Kas iš Kuršėnų?!“ koordinatorius, Šiaulių rajono jaunimo reikalų tarybos bei kultūros centro tarybos narys, buvęs mūsų mokyklos mokinys, dabar L. Ivinskio gimnazijos abiturientas, „savanorių-savanoris“ Vismantas Daujotas!

„Savanorystė tikrai augina!“, - pristatydamas savo kelią aštuntokams, patvirtino Vismantas. Jis papasakojo savo savanorystės istoriją, pristatė pačias įvairiausias projektinės veiklos patirtis. Aštuntokai laisvame pokalbyje uždavė klausimus apie savanorystę, apie „mokslus“ ir galimybes parodyti save gimnazijoje. Vismantas draugiškai patarė, paskatino būsimus gimnazistus būti drąsiais, aktyviais, nebijoti siūlyti idėjas, inicijuoti veiklas. „Mokykitės planuoti laiką, drąsiai lipkite iš komforto zonos ir eikite pirmyn! Klauskite mokytojų ir jie visada jums atsakys!

Ir, žinoma, savanoriaukite, nes savanorystė veža – be jokių klaustukų!

Mokytoja Daiva Daujotienė

Nuorodos

                                                patyciu-dezute-logoPATYČIŲ DĖŽUTĖ   
                                                                   
  
                               
               

                  TĖVŲ LINIJA                 VAIKŲ LINIJA                 JAUNIMO LINIJA

     
                                                     www.tinklas.lt
       
 
       

MOKYKLOS LOGOTIPAS

ELEKTRONINIS DIENYNAS


MUS REMIA

          

Kontaktai

mokykla2014

Daugėlių g. 86,  81119 Kuršėnai Šiaulių r. sav.
Kodas  190057219
El. paštas   Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Mob. 8 620 91 223 

Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla. Visos teisės saugomos.
Stilius: The World News II, GavickPro. Varikliukas: Joomla.
UK Bokmakers ArtBetting.net - Bookmakers reviws.
Read more for Ladbrokes the UK bookmakerLadbrokes Registration - full information
Bokmaker Number 1 in uk William Hill Registration WH