Kuršėnų Daugėlių progimnazija

A+ A A-

Kuršėnų Daugėlių progimnazija įsitraukė į tarptautinį projektą „ֱBadge4good“

Kuršėnų Daugėlių progimnazija pradeda įgyvendinti mokinių savimotyvacijos skatinimo programą. Jos pagrindinis tikslas didinti mokinių savimotyvaciją, mokyti išsikelti asmeninius tikslus ir jų siekti skatinant kūrybiškumą, bendruomeniškumą ir savanorystę. Programos įgyvendinimui buvo nuspręsta naudoti atvirų skaitmeninių ženkliukų programą.

Atviras skaitmeninis ženkliukas (Open badge) – tai mokymosi rezultatų (įgytų įgūdžių, gebėjimų, kompetencijų, pasiekimų) pripažinimas ir/ar asmenybės pomėgių atvaizdavimas skaitmeninėje erdvėje. Skaitmeniniai ženkliukai išduodami ir atvaizduojami virtualiose mokymosi aplinkose, o jais dalintis galima internete.

Norėdamos pasisemti daugiau patirties rugsėjo 13-17 dienomis Daugėlių progimnazijos atstovės (psichologo asistentė Inga Ramanauskienė ir bibliotekininkė Jūratė Bartkevičienė) dalyvavo tarptautiniame pažintiniame Erasmus+ vizite Italijoje, pagal gerosios praktikos dalijimosi projektą „ֱBadge4good“. Pagrindinis projekto tikslas apsikeisti gerąja patirtimi ir gilinti praktines žinias, kuriant atvirų skaitmeninių ženkliukų programas. Mokymuose dalyvavo atstovai iš įvairių Europos šalių: Suomijos, Norvegijos, Italijos, Ispanijos ir Lietuvos.

Projekto metu vyko susitikimai su įvairių organizacijų atstovais, kurie jau naudoja skaitmeninius ženkliukus savo veiklose. Lankytasi ir bendrauta socialinių paslaugų organizacijoje UNISER, kurioje skaitmeniniai ženkliukai yra naudojami savanorystės projektuose. Naudingas susitikimas vyko profesinėje mokykloje, Emilia-Romagna regione, kuri aktyviai naudoja skaitmeninius ženkliukus ugdymo procese. Išvykos į Boloniją metu susipažinome su miesto lankytinomis vietomis praktiškai naudodami skaitmeninius ženkliukus.

Įgyta patirtis bus labai naudinga toliau vykdant mokinių savimotyvacijos skatinimo programą ir integruojant ženkliukus į kitas projektines veiklas.

  • badges4good kopija 1
  • badges4good

Nuorodos

 SveikaMokykla-baneris  Patyciu-dezute-baneris   draugiškas internetas

 

VaikuLinija

 

 TevuLinija

 

atsisiųsti (1)

 

ŠMSM

 

NSA

 

Elvartai

mobilizacijaMokykla

VIP logo  
 
                                                              Bendraukime
                                                                fb
       
 
 
       

MOKYKLOS LOGOTIPAS

PRG logo 80 1 (1)

1,2 % paramos gavėjo kodas 190057219

ELEKTRONINIS DIENYNAS

new-logo

BIBLIOTEKA

imob-1-biblioteka

MUS REMIA

          

Kontaktai

mokykla2014

Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių progimnazija

 

Biudžetinė įstaiga

Duomenys kaupiami ir saugomi

Juridinių asmenų registre

Įstaigos kodas 190057219

 

Kontaktai

Daugėlių g. 86, LT-81119 Kuršėnai,

Šiaulių r. sav.

Mob. 8 620 91 223

El. paštas Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

 

Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla. Visos teisės saugomos.
Stilius: The World News II, GavickPro. Varikliukas: Joomla.
UK Bokmakers ArtBetting.net - Bookmakers reviws.
Read more for Ladbrokes the UK bookmakerLadbrokes Registration - full information
Bokmaker Number 1 in uk William Hill Registration WH