GEOGRAFIJOS OLIMPIADOJE „MANO GAUBLYS“ IŠKOVOTOS TRYS PRIZINĖS VIETOS

Olimpiados tikslas – skatinti mokinių domėjimąsi geografija ir jos populiarinimą mokyklose, sudaryti galimybes visiems mokiniams varžytis konkrečios mokyklos, kelių mokyklų, rajono, miesto, regiono mastu, sudaryti galimybes atsirinkti stipriausius mokinius, galinčius dalyvauti kituose geografijos konkursuose ir olimpiadose.

2022 m. kovo mėn. vykusioje „Mano Gaublys“ olimpiadoje 6–8 klasių kategorijoje dalyvavo ir atstovavo mūsų mokyklą savivaldybės etape šie mokiniai:

Simona Gedminaitė, 6 kl.
Ugnė Gilytė, 7 kl.
Meilė Viltė Talijūnaitė, 7 kl.
Justas Liutvinas, 7 kl.
Emilija Beniušytė, 7 kl.
Šarūnas Vaitkus, 7 kl.
Saulius Šivickas, 8 kl.
Aristėja Pužaitytė, 8 kl.
Agnė Daraškevičiūtė, 8 kl.

Iškovotos trys prizinės vietos. Šeštokų tarpe Simona Gedminaitė laimėjo I vietą, o Ugnė Gilytė – II–ąją. Aštuntokas Saulius Šivickas iškovojo I–ąją vietą.

Lietuvos geografijos mokytojų asociacija, jos prezidentas Rytas Šalna atsiuntė sveikinimus mūsų mokyklos mokinias, iškovojusiems prizines vietas.

• 6-2
  • 6_1