Tarptautinė KINGS olimpiada (kvalifikacinis etapas)

Kovo 7–25 dienomis Daugėlių progimnazijos 5–8 klasių 44 mokiniai dalyvavo tarptautinėje KINGS olimpiadoje (kvalifikaciniame etape).

Olimpiados tikslas yra gilinti ir plėtoti ugdymo proceso metu gaunamas žinias bei taikyti jas neformalioje aplinkoje. Dalyvaudami olimpiadoje mokiniai auga, įgyja daugiau pasitikėjimo savimi, susipažįsta su konkurencija ir tobulina ne tik savo akademinius, bet ir emocinius bei socialinius įgūdžius – o tai labai svarbu kiekvienos bręstančios asmenybės tobulėjimui.

Šaunuoliai mūsų mokiniai: septintokės Emilija ir Aistė bei aštuntokės Agnė ir Aristėja surinko po 100 % taškų, penktokės – Jorūnė, Gabrielė, septintokai Adrija ir Justas, aštuntokas Saulius surinko po 99 % taškų, po 98 % taškų surinko Eistėja, Gvidas, Domantas, Meilė-Viltė, Brigita, Šarūnas, Gintarė Mikalauskaitė, Greta, Airidas (5–8 kl. mokiniai).

Šie mokiniai pakviesti dalyvauti finaliniame olimpiados etape.
Sveikiname visus dalyvius ir nugalėtojus!!!

• kings 1
  • kings 3