7–8 klasių nacionalinės geografijos olimpiados atrankinis ir šalies turai

Balandžio 12 d. įvyko II-os 7–8 klasių nacionalinės geografijos olimpiados I atrankinis turas. Renginyje dalyvavo 880 mokinių iš 54 Lietuvos savivaldybių.

Dalyvavo 446 septintokai ir 434 aštuntokai. Mūsų mokyklą atstovavo septintokės Meilė Viltė Talijūnaitė ir Emilija Beniušytė bei aštuntokai Dovydas Ščiupokas ir Saulius Šivickas.

Dovydas Ščiupokas tapo I turo finalistu ir pateko į II finalinį turą.

Už mokyklos garsinimą šalyje Dovydą sveikino klasiokai, mokytojai. Šiaulių r. švietimo pagalbos tarnybos metodininkė Edita Giržadienė linkėjo tolimesnės sėkmės.

Šalies etapas vyko balandžio 14 d., kuriame Dovydas vėl sprendė olimpiados užduotis nuotoliniu būdu Zoom platformoje, su kamera.

Neužilgo bus  pateikti rezultatai.

Geografijos mokytoja Audronė Sirvydienė