Vaikų ir moksleivių lietuvių liaudies kūrybos atlikėjų šventė–konkursas „Jurja“

2022 m. balandžio 25 d. Šiaulių r. savivaldybės kultūros centro Raudėnų filiale vyko vaikų ir moksleivių liaudies kūrybos atlikėjų šventė–konkursas „Jurja“. Tikslas – skatinti jaunąją kartą domėtis savo krašto tradicine kultūra, skleisti liaudies kultūrą, ugdyti jaunuosius pavienius folkloro atlikėjus (dainininkus, muzikantus, pasakorius). Konkurse dalyviai skaitė tautosakos tekstus, dainavo lietuvių liaudies dainas, atliko tradicinę instrumentinę muziką. Mokinė Gabrielė Bačėnaitė (mokyt. I. Jonavičienė) už puikiai atliktas lietuvių liaudies dainas buvo apdovanota laureato diplomu. Didžiuojamės ir sveikiname laureatę!

Informaciją parengė muzikos mokytoja Ingrida Jonavičienė