Kuršėnų Daugėlių progimnazija

A+ A A-

Pirmokų edukacinė išvyka

Progimnazijos pirmokai paskutinę savaitę prieš atostogas lankėsi Pakiršinio dvare. Ten jie dalyvavo Kultūros paso finansuojamoje edukacijoje „Tapyta tulpė“. Mokiniai sužinojo daug įdomių dalykų apie dvaro istoriją, pirmojo dvaro šeimininko nuopelnus. Edukacijos metu mokiniai dažė medines tulpes, kūrybiškai jas papuošė. Savo nutapytas ir išpuoštas tulpes parsivežė namo. Po šios edukacijos mokiniai lankėsi Šeduvos senosios technikos muziejuje. Veiklos metu mokiniai rado patį seniausią muziejaus eksponatą, sužinojo, kaip atrodė pirmasis gaisrinės automobilis bei senoji karinė technika. Pamatė, kokiu automobiliu važinėjo prezidentas Antanas Smetona. Mokinius sužavėjo seniausi Ferrari, BMW automobiliai.

Įdomi išvyka tęsėsi Šeduvos avių ūkyje, kuriame įspūdį padarė daugybė mielų švelniakailių. Mokiniai lankėsi ir avių kirpykloje, mokslinių tyrimų centre. Visi susipažino, kokios avių veislės auginamos ūkyje, džiaugėsi mažais ėriukais. Prie ,,Žarijos“ kavinės apžiūrėję senovinius buities rakandus, pasivaikščioję basakojų taku, užkopė į Velžių piliakalnį su priešpiliu, ten mokiniai reflektavo, dalijosi patirtais įspūdžiais. Išvyka sukėlė daug malonių emocijų, sustiprino vaikų tarpusavio santykius, o ekskursijos metu įgytos patirtys ir žinios bus panaudotos mokymosi procese, liks atmintyje ilgam.

  • 2
  • 3
  • 31
  • 4
  • IMG_20220606_091352
  • IMG_20220606_101115
  • IMG_20220606_113301
  • IMG_20220606_113324

Simona Glazauskienė ir Vilma Mačiulienė, pirmokų mokytojos

Nuorodos

                                                patyciu-dezute-logoPATYČIŲ DĖŽUTĖ   
                                                                   
  
                               
               

                  TĖVŲ LINIJA                 VAIKŲ LINIJA                 JAUNIMO LINIJA

     
                                                     www.tinklas.lt
       
 
       

MOKYKLOS LOGOTIPAS

ELEKTRONINIS DIENYNAS


MUS REMIA

     

Kontaktai

mokykla2014

Daugėlių g. 86,  81119 Kuršėnai Šiaulių r. sav.
Kodas  190057219
E. paštas   Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Tel. (8 41) 58 63 54, (8 62) 09 12 23, 
faksas (8 41) 58 63 54 

Svetainę sukūrė ir administruoja informacinių technologijų mokytoja Audronė Sirvydienė 

Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla. Visos teisės saugomos.
Stilius: The World News II, GavickPro. Varikliukas: Joomla.
UK Bokmakers ArtBetting.net - Bookmakers reviws.
Read more for Ladbrokes the UK bookmakerLadbrokes Registration - full information
Bokmaker Number 1 in uk William Hill Registration WH