Kuršėnų Daugėlių progimnazija

A+ A A-

DAUGĖLIŲ BENDRUOMENĖS FESTIVALIS „SVEIKA, VASARA“

Birželio 9 d. griausmingai praūžė DAUGĖLIŲ BENDRUOMENĖS FESTIVALIS „SVEIKA, VASARA“. Šventė prasidėjo garbingu kupolo-lauko klasės atidarymu. Progimnazijos direktorė D. Diktanienė pasidžiaugė, kad mūsų mokykla ieško įvairiausių kūrybiškų sprendimų dėl mokymosi naujose erdvėse. Smagu, kad visa bendruomenė kartu galėjome pasitikti vasarą padėkodami ir apdovanodami progimnazijai nusipelniusius moksleivius, mokytojus, tėvelius ir bendruomenės narius. O kiek džiugių emocijų patyrėme linksmosiose dirbtuvėlėse, kurias organizavo mūsų mokykla kartu su draugais ir partneriais, kuriose kvietė užsukti į išskirtines ir originalias edukacijas. Kuršėnų politechnikos mokykla kvietė į svajonių pievą, šukuosenų magiją ir vaišino valgomomis gėlėmis. Šiaulių r. viešosios bibliotekos edukacijoje buvo galima pasigaminti išskirtinius knygų skirtukus ir lėlytes, o rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kvietė išbandyti laimės ratą ir mokė, kaip suteikti pirmąją pagalbą. Kuršėnų lopšelio-darželio „Žiedelis“ edukacijoje vaikai susipažino su architekto specialybe, įveikė labirintą ir tobulino įgūdžius programuodami, o Kūrybos namai kvietė į molio edukaciją. Šiaulių r. Sporto mokykla organizavo sportinius žaidimus, o taiklumą buvo galima pasitikrinti jaunųjų Šaulių organizuotoje edukacijoje. O mūsų mokykla kvietė pasitikrinti žinias linksmame protmūšyje, sudalyvauti išmaniųjų klube ir edukacijoje apie bites ir medų.

Vakare prasidėjo šventinis koncertas, kuriame pasirodė progimnazijos ir darželio dainininkai ir šokėjai, ukrainiečiai... Direktorė D. Diktanienė paskelbė progimnazijos GARBĖS KNYGOS nominantus (Aneta Salemonavičė, Rasa Salygienė, Gabrielė Bačėnaitė, Perla Šiuipytė, Agnė Daraškevičiūtė), buvo apdovanoti Žingsnių iššūkio laimėtojai (3b kl. mokiniai), pažangiausi ir sportiškiausi mokyklos mokiniai, aktyviausi tėvai ir mokytojai. Taip pat ir partneriai iš Kuršėnų politechnikos mokyklos, Šiaulių r. viešosios bibliotekos, Šiaulių r. Kuršėnų lopšelio-darželio „Žiedelis“ apdovanojo savo aktyviausius narius.

Festivalio pabaigoje visus sužavėjo gyvo garso grupės „Kitava“ koncertas, kuriame šoko dideli ir maži. Po to jaunimas dar šėlo diskotekoje po atviru dangumi. Bendrystės jausmas buvo toks nuostabus!

Ačiū visiems festivalio draugams, partneriams, rėmėjams ir visiems, kas buvote kartu su mumis!

 • 1
 • 91
 • 92
 • 93
 • 94
 • 95
 • FB_IMG_1655013032797
 • FB_IMG_1655013151350
 • FB_IMG_1655013321424
 • FB_IMG_1655013357396
 • FB_IMG_1655013442904
 • FB_IMG_1655013487627
 • FB_IMG_1655013547898
 • FB_IMG_1655013616708

Jūratė Bartkevičienė,
progimnazijos bibliotekininkė

Nuorodos

                                                patyciu-dezute-logoPATYČIŲ DĖŽUTĖ   
                                                                   
  
                               
               

                  TĖVŲ LINIJA                 VAIKŲ LINIJA                 JAUNIMO LINIJA

     
                                                     www.tinklas.lt
       
 
       

MOKYKLOS LOGOTIPAS

ELEKTRONINIS DIENYNAS


MUS REMIA

     

Kontaktai

mokykla2014

Daugėlių g. 86,  81119 Kuršėnai Šiaulių r. sav.
Kodas  190057219
E. paštas   Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Tel. (8 41) 58 63 54, (8 62) 09 12 23, 
faksas (8 41) 58 63 54 

Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla. Visos teisės saugomos.
Stilius: The World News II, GavickPro. Varikliukas: Joomla.
UK Bokmakers ArtBetting.net - Bookmakers reviws.
Read more for Ladbrokes the UK bookmakerLadbrokes Registration - full information
Bokmaker Number 1 in uk William Hill Registration WH