ŠALIES 5–8 KLASIŲ MOKINIŲ NUOTOLINĖ LIETUVIŲ IR UŽSIENIO KALBŲ KONFERENCIJA „MOKAUSI IR AUGU"

Spalio 26 d. 8a klasės mokiniai (Justas Liutvinas, Mėta Salygaitė, Emilija Beniušytė ir Meilė Viltė Talijūnaitė) dalyvavo šalies 5–8 kl. mokinių konferencijoje „Mokausi ir augu". Mokiniai paruošė ir pristatė pranešimus apie skaitytas knygas: Mėta – B. O'Connor knygą „Noras", Justas – A. Lindgren „Broliai Liūtaširdžiai", Emilija ir Meilė – bendrą pranešimą J. K. Rowling „Haris Poteris ir Ugnies taurė" (konsultavo lietuvių k. mokytoja Laima Lukšaitė). Buvo puiki patirtis patobulinti viešojo kalbėjimo įgūdžius bei suprasti, kad „Skaitymas – štai geriausias mokymasis. Sekti didžio žmogaus mintis – visų įdomiausias mokslas". (A. Puškinas)