Kuršėnų Daugėlių progimnazija

A+ A A-

Tęstinis jaunimo projektas „Savęs pažinimo takais"

 

   Kuršėnų Daugėlių progimnazija vykdo tęstinį projektą „Savęs pažinimo takais" (jį finansuoja Šiaulių rajono savivaldybė), kuris skirtas jaunimo metams paminėti, tarpkultūriniam bendruomeniškumui skatinti ir jaunuolių saviraiškos ugdymui (projekto koordinatorės – psichologo asistentė I. Ramanauskienė ir bibliotekininkė J. Bartkevičienė).
   Projekto tikslas – skatinti tarpkultūrinę ukrainiečių integraciją į bendruomenę, ugdyti bendruomeniškumą, empatiją akcentuojant savanorystės ir tarpusavio pagalbos svarbą, sudarant jaunuoliams galimybę pažinti save dalyvaujant prasmingoje meninėje-kultūrinėje veikloje.
   Svarbus projekto etapas – spalio 26 d. žygis aplink Kuršėnus, kurio metu buvo aplankytas Atviras Šiaulių rajono jaunimo centras ir Šiaulių rajono savivaldybės etninės kultūros ir tradicinių amatų centras. Mokiniai dalyvavo edukacijoje „Molio meistro dirbtuvėje" sužinojo, kodėl Kuršėnai vadinami puodžių sostine. Turėjo galimybę patys išbandyti savo meninius gebėjimus lipdant iš molio.
Atvirame Šiaulių rajono jaunimo centre mokiniai susipažino su teikiamomis atvirojo darbo su jaunimu paslaugomis, laisvalaikio užimtumo galimybėmis. Jo metu jaunuoliai išbandė įvairius žaidimus, apžiūrėjo jaunimui skirtas erdves, diskutavo apie jaunimo problemas ir tarpkultūrinius skirtumus.
   Projektas bus tęsiamas, tačiau ši edukacinė išvyka suteikė mokiniams galimybę iš arčiau pažinti vieniems kitus, ugdyti bendruomeniškumą, empatiją ir išbandyti save meninėje-kūrybinėje veikloje.

 

Psichologo asistentė I. Ramanauskienė,
bibliotekininkė J. Bartkevičienė

Nuorodos

 SveikaMokykla-baneris  Patyciu-dezute-baneris   draugiškas internetas

 

VaikuLinija

 

 TevuLinija

 

atsisiųsti (1)

 

ŠMSM

 

NSA

 

Elvartai

mobilizacijaMokykla

VIP logo  
 
                                                              Bendraukime
                                                                fb
       
 
 
       

MOKYKLOS LOGOTIPAS

logotipas

1,2 % paramos gavėjo kodas 190057219

ELEKTRONINIS DIENYNAS

new-logo

MUS REMIA

          

Kontaktai

mokykla2014

Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių progimnazija

 

Biudžetinė įstaiga

Duomenys kaupiami ir saugomi

Juridinių asmenų registre

Įstaigos kodas 190057219

 

Kontaktai

Daugėlių g. 86, LT-81119 Kuršėnai,

Šiaulių r. sav.

Mob. 8 620 91 223

El. paštas Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

 

Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla. Visos teisės saugomos.
Stilius: The World News II, GavickPro. Varikliukas: Joomla.
UK Bokmakers ArtBetting.net - Bookmakers reviws.
Read more for Ladbrokes the UK bookmakerLadbrokes Registration - full information
Bokmaker Number 1 in uk William Hill Registration WH