Kuršėnų Daugėlių progimnazija

A+ A A-

Tęstinis jaunimo projektas „Savęs pažinimo takais"

 

   Kuršėnų Daugėlių progimnazija vykdo tęstinį projektą „Savęs pažinimo takais" (jį finansuoja Šiaulių rajono savivaldybė), kuris skirtas jaunimo metams paminėti, tarpkultūriniam bendruomeniškumui skatinti ir jaunuolių saviraiškos ugdymui (projekto koordinatorės – psichologo asistentė I. Ramanauskienė ir bibliotekininkė J. Bartkevičienė).
   Projekto tikslas – skatinti tarpkultūrinę ukrainiečių integraciją į bendruomenę, ugdyti bendruomeniškumą, empatiją akcentuojant savanorystės ir tarpusavio pagalbos svarbą, sudarant jaunuoliams galimybę pažinti save dalyvaujant prasmingoje meninėje-kultūrinėje veikloje.
   Svarbus projekto etapas – spalio 26 d. žygis aplink Kuršėnus, kurio metu buvo aplankytas Atviras Šiaulių rajono jaunimo centras ir Šiaulių rajono savivaldybės etninės kultūros ir tradicinių amatų centras. Mokiniai dalyvavo edukacijoje „Molio meistro dirbtuvėje" sužinojo, kodėl Kuršėnai vadinami puodžių sostine. Turėjo galimybę patys išbandyti savo meninius gebėjimus lipdant iš molio.
Atvirame Šiaulių rajono jaunimo centre mokiniai susipažino su teikiamomis atvirojo darbo su jaunimu paslaugomis, laisvalaikio užimtumo galimybėmis. Jo metu jaunuoliai išbandė įvairius žaidimus, apžiūrėjo jaunimui skirtas erdves, diskutavo apie jaunimo problemas ir tarpkultūrinius skirtumus.
   Projektas bus tęsiamas, tačiau ši edukacinė išvyka suteikė mokiniams galimybę iš arčiau pažinti vieniems kitus, ugdyti bendruomeniškumą, empatiją ir išbandyti save meninėje-kūrybinėje veikloje.

 

Psichologo asistentė I. Ramanauskienė,
bibliotekininkė J. Bartkevičienė

Nuorodos

                                                patyciu-dezute-logoPATYČIŲ DĖŽUTĖ   
                                                                   
  
                               
               

                  TĖVŲ LINIJA                 VAIKŲ LINIJA                 JAUNIMO LINIJA

     
                                                     www.tinklas.lt
       
 
       

MOKYKLOS LOGOTIPAS

ELEKTRONINIS DIENYNAS


MUS REMIA

     

Kontaktai

mokykla2014

Daugėlių g. 86,  81119 Kuršėnai Šiaulių r. sav.
Kodas  190057219
E. paštas   Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Tel. (8 41) 58 63 54, (8 62) 09 12 23, 
faksas (8 41) 58 63 54 

Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla. Visos teisės saugomos.
Stilius: The World News II, GavickPro. Varikliukas: Joomla.
UK Bokmakers ArtBetting.net - Bookmakers reviws.
Read more for Ladbrokes the UK bookmakerLadbrokes Registration - full information
Bokmaker Number 1 in uk William Hill Registration WH