Kuršėnų Daugėlių progimnazija

A+ A A-

Rudens darbai ir... šventės

 

   Spalio paskutinį penktadienį, prieš pat rudens atostogas, Kuršėnų Daugėlių progimnazijos visa bendruomenė susirinko į rudeninę talką. Mokyklos direktorė D. Diktanienė palaikė šią iniciatyvą ir pakvietė visus aktyviai dalyvauti.
   Vieni pradinių klasių mokinukai tvarkė vaistažolių lysves, paskui degustavo arbatą, kiti su vyresniųjų klasių mokiniais grėbė lapus, gėlyną ruošė žiemojimui, pririnko net kibirą kaštonų...
   Pati gražiausia rudens darbų akcija – tulpių sodinimas. Mokytojai (etikos, matematikos, technologijų) su septintokais vedė integruotas pamokas lauke, matavo, kasė bei pureno žemę - ruošė naujas erdves. Paskui visi kūrė "Tulpių trikampius", kur visi kartu pasodino net 1617 gėlių svogūnėlių (projekto koordinatorės D. Daujotienė bei A. Reutienė).
   Po visų darbų laukė moliūgų - žibintų vakaras „ŠVIEČIANČIŲ MOLIŪGŲ SUGRĮŽIMAS" (renginio koordinatorė R. Salygienė). Vieni "pavirtę" giltinėmis, raganomis, zombiais žiūrėjo klasėse siaubo filmus, kiti vaišinosi Helovino vakarėliuose ir t.t. O kai pradėjo temti, visų Raganų vyriausioji (Rasa S.) su savo pagalbininkėmis pakvietė į buveinę – išpuoštą kupolą pasivaišinti. Sotūs, laimingi ir... baisūs visi paskui išskubėjo įžiebti moliūgų – žibintų.
"Tebūnie Šviesa !" – kiekvieno mintyse skambėjo žodžiai.

Nuorodos

                                                patyciu-dezute-logoPATYČIŲ DĖŽUTĖ   
                                                                   
  
                               
               

                  TĖVŲ LINIJA                 VAIKŲ LINIJA                 JAUNIMO LINIJA

     
                                                     www.tinklas.lt
       
 
       

MOKYKLOS LOGOTIPAS

ELEKTRONINIS DIENYNAS


MUS REMIA

     

Kontaktai

mokykla2014

Daugėlių g. 86,  81119 Kuršėnai Šiaulių r. sav.
Kodas  190057219
E. paštas   Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Tel. (8 41) 58 63 54, (8 62) 09 12 23, 
faksas (8 41) 58 63 54 

Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla. Visos teisės saugomos.
Stilius: The World News II, GavickPro. Varikliukas: Joomla.
UK Bokmakers ArtBetting.net - Bookmakers reviws.
Read more for Ladbrokes the UK bookmakerLadbrokes Registration - full information
Bokmaker Number 1 in uk William Hill Registration WH