Ketvirtokų piešiniai – didžiausiame pasaulio meno muziejuje!

Kuršėnų Daugėlių pagrindinės mokyklos ketvirtokai  dalyvauja jau ne pirmame tarptautiniame konkurse. Šiais metais 4b klasės mokiniai, paskatinti savo mokytojos R.Rupšienės, nutarė  jėgas išbandyti  konkurse 2015 Space Foundation International Student Art Contest ,,The View From My Spaceship...“ („Pro erdvėlaivio langą...“) , kurį organizuoja JAV, Kolorado valstija.

Mūsų mokyklos mažieji  menininkai Tomas Poškus, Pijus Milašius,  Klaudija Maižiūtė, Kristupas Šimkus,  Lukas Muchtarovas, Mantas Liutvinas, Matas Ribikauskas, Samanta Rimkutė,  Rosita Jokšaitė ir  Samanta Dočiūtė „praskynė kelią“ į Artsonia - didžiausią pasaulyje vaikų meno muziejų internetinėje erdvėje.

Kiekvienas, apsilankęs svetainėje www.artsonia.com/schools/KursenaiDaugeliaiBasic1, galės peržiūrėti savo mokyklos galeriją.  Ir ne tik peržiūrėti, bet  taip pat siųsti savo meno kūrinius.  Tūkstančiai mokinių iš daugiau nei 130 šalių siunčia ir demonstruoja savo kūrybą Artsonia www.artsonia.com puslapyje.

„Ši Artsonia programa - tai  puiki galimybė skatinti vaikų kūrybiškumą, dalintis savo meno kūriniais, susipažinti su  įvairių šalių kultūriniais savitumais. Ji suteikia galimybę  tėvams,  šeimos nariams, mokytojams ir draugams dalyvauti  meniniame vaiko ugdyme,"- sako ketvirtokų mokytoja.

Artsonia, kaip internetinis vaikų meno muziejus, savo veiklą pradėjo 2000 metais JAV, netoli Čikagos. Jame  jau daugiau nei  20 milijonų vaikų meno kūrinių (ir jų kasdien vis daugėja!) Čia galima ne tik peržiūrėti darbus, bet mokytojai arba tėvai gali sukurti interneto galeriją savo vaikui ar mokyklai. Artsonia suteikia keletą interneto funkcijų:  fanų klubo, asmeninių svečių-komentarų knygos, kaip būdą šeimoms skatinti savo jaunųjų menininkų kūrybiškumą ir vaizduotę.

Tad kol mūsų mažųjų menininkų darbai dalyvauja konkurse, palaikykime juos savo komentarais „fanų klube“ www.artsonia.com/schools/KursenaiDaugeliaiBasic1  ir palinkėkime  ateityje būti tokiems pat drąsiems šturmuojant  tarptautines erdves!

Kūrybinės sėkmės jums, ketvirtokai, garsinant mūsų mokyklą ir Lietuvą!

P.S. Nuorodos norintiems pasigrožėti  konkurse dalyvaujančių mokinių meno kūriniais:

Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - https://www.daugeliumokykla.lt/images/14lapkritis/artsonia
Jaunųjų  žurnalistų informacija