Kuršėnų Daugėlių progimnazija

NAUJIENOS

„Tėvų klasės" kelionė pradinio ugdymo labirintais

„Tėvų klasės" kelionė pradinio ugdymo labirintais

Sausio 31d. progimnazijoje skambutis skambėjo neįprastu metu - 18 val., kuris pakvietė "Tėvų klasės" tėvus dalyvauti antrokų mokytojos, Simonos Glazauskienės, lietuvių kalbos pamokoje. Tema: Girdime, bet ar visada suprantame? Pamokos metu susipažino su visomis pamokos struktūros dalimis: sudominimu, uždaviniu, įsivertinimu, nusimatymu savo lūkesčių. Dirbdami poromis atliko užduotis stotelėse, taisė netaisyklingai vartojamus vaikų žodžius į taisyklingą lietuvių kalbą. Pamokoje naudojosi planš...

Tarptautinis projektas ,, Kartu paskaitykime knygelę“

Tarptautinis projektas ,, Kartu paskaitykime knygelę“

Sausio mėnesį startavo tarptautinis skaitymo projektas ,,Kartu paskaitykime knygelę“, skirtas jaunesniojo mokyklinio amžiaus vaikams ir pradinių klasių mokiniams. Projektą jau ne pirmus metus organizuoja Kelmės viešoji biblioteka ir Kelmės švietimo pagalbos tarnyba. Šiais metais projekto organizatoriai kvietė vykti į skaitymo kelionę su rašytojos Evelinos Daciūtės knygomis. Projekte dalyvavo net 1255 skaitytojų komandos iš Lietuvos darželių ir mokyklų, taip pat užsienio lietuvių mokyklos iš B...

Skaitytojų klubas kviečia skaityti

Skaitytojų klubas kviečia skaityti

Progimnazijos skaitytojų klubas „Dakeska“ sausio 24 d. kvietė dalintis skaitymo džiaugsmu... Susitikimo metu rekomendavome vieni kitiems perskaitytas knygas. Mokyklos bibliotekininkė susitikimą pradėjo kvietimu į artėjančią Vilniaus knygų mugę. Po to pristatė alpinisto, fotografo, žolininko, sveikuolio Algirdo Subatos knygą „Gyvenimo alpinizmas“. Šioje knygoje įamžintos alpinisto gyvenimo akimirkos kalnuose, užburiantys peizažai. Per savo gyvenimą A. Subata pasiekė per 120 kalnų viršūnių, vienas...

Trečiokų popietė bibliotekoje „Draugauk su knyga“

Trečiokų popietė bibliotekoje „Draugauk su knyga“

Sausio 18 d. bibliotekoje lankėsi 3a ir 3b klasės mokiniai bei jų mokytojos. Bibliotekininkė kartu su mokiniais diskutavo, kokia bibliotekoje yra knygų įvairovė, koks jų žanras, knygos amžius. Taip pat pristatė naujausias knygas, gautas iš fondo „Švieskime vaikus“. Mokiniams labai patiko būti „Knygų sekliais“, kurie pagal pateiktas užuominas turėjo surasti nurodytas knygas bibliotekoje. Po šios užduoties bibliotekininkė pakvietė mokinius prie kompiuterių pasitikrinti žinias ir atlikti interakty...

Sausio 13 – osios pamoką išmokome

Sausio 13 – osios pamoką išmokome

Lietuvos žmonės 1991 m. sausio 13 dieną prisimena kaip stebuklą. Tauta, gyvu žiedu apsupusi Vilniaus televizijos bokštą, parlamentą,  gynė save ir savo  teisę į laimingą ateitį. Sausio 13-osios rytą ir Kuršėnų Daugėlių progimnazijos kieme degė laužas, plazdėjo trispalvė, skambėjo Lietuvos himnas. Pagerbdami 14 žuvusiųjų,  moksleiviai, nešantys šviečiančius deglus ir padarytus simbolius - širdis su užrašytomis jų pavardėmis -  išsirikiavo vidiniame mokyklos kie...

Respublikinis 1 – 4 klasių mokinių integruotas dailės ir technologijų bei muzikos projektas ,,Žiemos…

Respublikinis 1 – 4 klasių mokinių integruotas dailės ir technologijų bei muzikos projektas ,,Žiemos pasaka“

2022 m. lapkričio – gruodžio mėn. Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių progimnazijos  2ab klasės mokiniai dalyvavo respublikiniame 1 – 4 klasių mokinių integruotame dailės ir technologijų bei muzikos projekte ,,Žiemos pasaka“. Projektą organizavo Vilniaus Maironio progimnazija. Tikslas – puoselėti domėjimąsi daile, technologijomis, muzika, plėtoti mokinių kūrybinės raiškos gebėjimus dailės ir muzikos menų formomis. Mokiniai nuostabiai atliko Ingos Šeduikienės dainą ,,Pingvinai“ ir ją įrašė, o išnagr...

Nuorodos

                                                patyciu-dezute-logoPATYČIŲ DĖŽUTĖ   
                                                                   
  
                               
               

                  TĖVŲ LINIJA                 VAIKŲ LINIJA                 JAUNIMO LINIJA

     
                                                     www.tinklas.lt
       
 
       

MOKYKLOS LOGOTIPAS

ELEKTRONINIS DIENYNAS


MUS REMIA

          

Kontaktai

mokykla2014

Daugėlių g. 86,  81119 Kuršėnai Šiaulių r. sav.
Kodas  190057219
El. paštas   Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Mob. 8 620 91 223 

Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla. Visos teisės saugomos.
Stilius: The World News II, GavickPro. Varikliukas: Joomla.
UK Bokmakers ArtBetting.net - Bookmakers reviws.
Read more for Ladbrokes the UK bookmakerLadbrokes Registration - full information
Bokmaker Number 1 in uk William Hill Registration WH