Kuršėnų Daugėlių progimnazija

A+ A A-

Dažasvydžio turnyre – sidabro medaliai

Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šiaulių rajono policijos komisariatas spalio 10 dieną Naisių dažasvydžio centre organizavo Šiaulių rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių dažasvydžio varžybas Šiaulių rajono policijos komisariato viršininko taurei laimėti. Komandą sudarė 5 asmenys, varžybos vyko 2 minusų sistema (iki 2 pralaimėjimų).

 

Mūsų mokyklos komandą sudarė dešimtokai – Rokas Semelevičius, Raimundas Šalkauskas, Valentinas Stupuras, Juozas Andrijauskas ir Denas Každailis. Vaikinai pirmoje kovoje nesunkiai įveikė Bazilionų mokyklos atstovus. Antroje buvo pralaimėta Kairių šauliams, tačiau pastarieji po kovos pažeidė taisykles ir mūsiškiams buvo įskaityta pergalė. Tai dešimtokus tarsi įkvėpė ir jie toliau žengė pergalingai – nugalėtos Meškuičių bei Drąsučių komandos. Finale mūsų laukė varžybų šeimininkė Naisių komanda, kuri, laimėjusi visas kovas, nepaliko vilčių ir finale šventė pergalę. Trečioji vieta atiteko Meškuičių gimnazijos komandai.

Sveikiname vaikinus su puikiu pasirodymu ir linkime sėkmės ne tik sporte, bet ir moksle.


Kūno kultūros mokytojas Romualdas Juodis

 

 

Nuorodos

                                                patyciu-dezute-logoPATYČIŲ DĖŽUTĖ   
                                                                   
  
                               
               

                  TĖVŲ LINIJA                 VAIKŲ LINIJA                 JAUNIMO LINIJA

     
                                                     www.tinklas.lt
       
 
       

MOKYKLOS LOGOTIPAS

ELEKTRONINIS DIENYNAS


MUS REMIA

     

Kontaktai

mokykla2014

Daugėlių g. 86,  81119 Kuršėnai Šiaulių r. sav.
Kodas  190057219
E. paštas   Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Tel. (8 41) 58 63 54, (8 62) 09 12 23, 
faksas (8 41) 58 63 54 

Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla. Visos teisės saugomos.
Stilius: The World News II, GavickPro. Varikliukas: Joomla.
UK Bokmakers ArtBetting.net - Bookmakers reviws.
Read more for Ladbrokes the UK bookmakerLadbrokes Registration - full information
Bokmaker Number 1 in uk William Hill Registration WH